O Nas

Sklep Sen.pl specjalizuję się w sprzedaży matercacy kilku producentów. Stale staramy się wzbogacać nasza ofertę w nowe produkty i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Pragniemy by nasi klienci byli zadowoleni dlatego oferujemy im najwyższej jakości produkty. Współpracujemy z wieloma producentami, będącymi liderami na rynku międzynarodowym materacy t.j.: Hilding, Materace Dla Ciebie , PerDormire, Janpol i Sembella

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc związaną z doborem odpowiednich produktów oraz składaniem zamówień. Zapewniamy też najwyższe bezpieczeństwo transakcji, które pozwalają naszym klientom na płatności internetowe przez system PayU, oraz płatność zwykłym przelewu i płatności za pobraniem.

Wybór dobrego materaca przez internet może jednak dla niektórych okazać się bardzo trudny, dlatego nasze Biuro Obsługi Klienta służy pomoca, starając się dobrać do potrzeb klientów najodpowiedniejsze produkty, biorąc pod uwagę właściwości oraz wymagania cenowe klientów. Prosimy pamiętać o rozważnych zakupach ponieważ każda wymiana lub zwrot to ponoszony przez klienta koszt za transport.

Po dokonniu zakupów w naszym sklepiej otrzymuję Państwo paragon lub fakturę. Wszystkie produkty są wysyłane kurierem co gwarantuję bezpieczeństwo przesyłki i szybki czas realizacji.

 

Zapraszamy do zakupów na naszym sklepie !