Poduszka Antystress Janpol

 • Ilość:
  -
  +
  Cena:
  89.00 PLN
  4 dni (0 zł)
 • Nie znaleziono produktu odpowiadającego wybranym parametrom.

Poduszka Antystress to poduszka pozwalająca na rozładowanie napięcia i stresu. Wypełnienie poduszki to włókna silikownowe w postaci kuleczek.

Wyjątkowo delikatna i miękka tkanina z której została wykonana poduszka pomaga się pozbyć napięcia i stresu poprzez odprowadzanie ładunków elektrycznych pochodzących z otoczenia. Poduszka została wypełniona włóknem pliestrowym silikonowanym w postaci kuleczek. Posiada ona włókna węglowe, które absorbują i uwalniają ładunki elektryczne, dzięki czemu nasze ciało się uspokaja, sen staje się głębszy i bardziej relaksujący.

Poduszka gwarantuję nam komfortowy sen i odpowiednią wentylację, a dodatkowo wchłania wilgoć ciała i doskonale ją odprowadza, filturję powietrze i zapewnia nam właściwośc i zdrowotne.

Poduszka została ubrana w pokrowiec wykonany w 99,4 % z microfibry (100% poliester) i 0.6% włókna węglowe, nadaję się do prania w 60 stopniach. Poduszka posiada Certyfikat OEKO-TEX Standard 100.  

Gwarancja 2 lata.  

Poduszka miękka H1 o wymiarach 70 x 80 cm. Poduszka ortopedyczna i antyalergiczna. Posiadająca właściwości rozładowywania napięcia.
 

Średnia ocena:
0.0
5
0 opinii
PRODUKT POLECANY DLA:
Osób mało odpornych na stres
Miękki
Miękki

Miękki
Produkt jest miękki, dzięki temu będzie idealny dla osób o niedużej wadze, do 60 kg.

Antyalergiczny
Antyalergiczny

Antyalergiczny
Materiał o właściwościach antyalergicznych.

Pranie 60st.
Pranie 60st.

Pranie 60st.
Pokrowiec można prać w 60 stopniach Celsjusza.

Standard OekoTex 100
Standard OekoTex 100

Standard OekoTex 100
Atest przyznawany produktom włókienniczym, które są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka (np. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących).

Gwarancja 2 lata
Gwarancja 2 lata

Gwarancja 2 lata

 Gwarancja na okres 2 lat.

Dostępne warianty: